RANNU PERE- JA NOORTEKESKUS

Rannu Avatud Noortekeskus avas oma uksed 20.märtsil aastal 2014. Alates 17.märts 2016 on meie nimetus Rannu Pere- ja Noortekeskus. Asume Barbara Külakeskuse teisel korrusel. Keskuses on võimalik mängida piljardit, koroonat, õhuhokit, lauamänge, x-box-i, olemas mänguasjad ja raamatunurk ning köögi kasutamise võimalus.

Toimuvad ringitegevustena kitarri ja trummitunnid, tegutseb noortebänd, hoo on sisse saanud Kodutütarde ja noorkotkaste tegevused, loomering nii lastele kui täiskasvanutele, kokandusring. 2018 aastal on hoo sisse saanud Seikluskasvatusring, rulakool ja tehnika ring (LeidurLab)

Korraldame väljasõite ja üritusi, kutsume külalisi ja käime ise külas. Noorte algatused ja ideed saavad ellu viidud koostöös noortega, kirjutame  projekte jpm.

Rannu Pere- ja Noortekeskuse tööd koordineerib MTÜ Tõusvad Tähed.

Noorsootöötajateks  Magdalena Kalev ja Maret Kallejärv

Meie ruume on võimalik rentida üritusteks ja sünnipäevadeks.

TULE ISE JA VÕTA SÕBER KA KAASA!!!

Rannu Pere- ja Noortekeskuse tegevusi saad toetada annetades a/a EE17 2200 2210 6285 1089 Swedbank, kontot haldab Mittetulundusühing Tõusvad Tähed. Märksõnaks annetus ja soovi korral, mis tegevuseks raha mõeldud on. 

Tegevused: Loomering, noortebänd "Right After You", Rannu Kodutütred "Tulesäde" rühm ja Rannu Noorkotkad, kokandusring, muusikaring (trumm ja kitarr), seikluskasvatusring, tehnikaring, ürituste korraldamine, väljasõidud, noorte vabaaja vahendite soetamine. Annetada võib ka joonistustarbeid, meisterdamisvahendeid, lauamänge, mööblit, kostüüme, kirjutustarbeid jpm. Ning aidata saab meid ka vabatahtliku tööga.


TULE MEILE VABATAHTLIKUKS

Noortesse panustamine on kogu ühiskonna toimimise eeldus. Noored on MEIE tulevik!. Saad pakkuda oma teadmisi ringide läbiviimiseks, erinevate ürituste ettevalmistamiseks, ideede genereerimiseks, ruumide korrashoiuks, vestlusringide läbiviimiseks ja palju muud. Noorsootöö on lõputute võimaluste maa.

Vastu saad:

* Võimalust enese teostuseks ja saad teha head

* Koolitusi, et ennast täiendada

* Kogemusi (koostöös, projektitöös, töös noortega)

* Võimalus osaleda erinevatel üritustel ja väljasõitudel

* Sõbralikku ja lahedat seltskonda

* Tunnustust ja meie siirast tänu

Võta ühendust: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.; 56664398

 


HELIX_NO_MODULE_OFFCANVAS