Kuulutus

 NOORSOOTÖÖ KVALITEEDI UURING RANNU VALLAS

Lp. 7-12 aastane Rannu valla noor

 

Palume Sul osaleda Rannu valla noori arendavate vaba aja veetmise võimaluste rahulolu-uuringus

 

 Täites järgneva küsimustiku, annad Rannu vallale võimaluse hinnata noorsootööd ning pöörata noorsootöö arendamisel rohkem tähelepanu Sulle. Sinu poolt antud vastused aitavad meid edasisel noorte arengut toetava vaba aja sisustamise planeerimisel ning võimalike probleemide ja kitsaskohtade lahendamisel.

 

 Küsimustikule vastaja jääb anonüümseks - see tähendab, et Sinu nime ankeedis ei küsita. Sinu arvamus on valla jaoks väga oluline. Vastates palun vali see vastusevariant, mis tundub olevat Sinu arvamuse, seisukoha või olukorraga kõige sarnasem. Küsimused on esitatud 2016/2017 õppeaasta kohta.

 

 Ankeet koosneb 15 küsimusest ning küsimustele vastamiseks kulub keskmiselt 10 minutit. Oma arvamust saad avaldada, täites ankeedi veebis või paberankeedil, mille saad noortekeskusest. Andmeid kogutakse kuni 30.04.2017. Uuringu kontaktisik on Maret Kallejärv This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., telefon 56664398 

 

Ette tänades, Maret Kallejärv, noorsootöötaja

 https://www.eformular.com/maret_kallejarv/kvaliteet.html

 RANNU KOOLIVAHEAEG

Kevadvaheaeg Rannus saab märtsikuus põnev olema. Noorte omaalgatust toetava projektifondi „Nopi üles rahastusega toimuvad läbi kooivaheaja nädala vahvad sündmused noortele.

Tulemas on 2-päevane graffitilaager, kus õpime kasutama graffitivahendeid ja -tehnikaid ning noortekeskuse seinale valmib noorte ühislooming. Väljasõit Raadi lennuväljale paintballi turniirile, DJ töötuba uute noorte diskorite väljaõpetamiseks. Vaheaeg lõpeb noorte tunnustusõhtuga, kus uued DJ-d oma oskused proovile saavad panna, valitakse Rannu Aasta Noored 2017, esinevad noored ise ja Tartu noortebänd "Psychonaut Society"

Noorte tunnustusüritusel valitakse Rannu Aasta Noored 2017- Rannu Aasta Kõige Sõbralikum Noor, Rannu Aasta Aktiivseim Noor, Rannu Aasta Enim Üllatanud Noor ja Rannu Aasta Tõusev Täht (aasta jooksul millegi erilisega silma jäänud noor) ehk kes on vabast tahtest ja omaalgatuslikult ning tasu saamata panustanud aega, energiat ja oskusi selleks, et teisi aidata ja tegutsenud sealjuures avalikes huvides ja ühiskonna heaks. 

Nomineerida võivad kõik alates noortest endast kuni vanavanemate, treenerite, kooliõpetajateni - kõik, kes on märganud erilist tunnustust väärivat noort! Esitada saab nominante kuni 23.märtsini. Ankeet on leitav http://bit.ly/2mkswjg

Projektifondi "Nopi Üles“ tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.

Noorte omaalgatust toetatakse 1930 Euroga.

Maret Kallejärv ja Aire Tamm

Rannu Pere- ja Noortekeskuse noorsootöötajad

 

 

Maailma Parim Päev

poster

BOYBAND

 
autor Peter Quilter
tõlkijad Stina Dvinjaninov ja Ketlin Ruukel
lavastaja Andres Dvinjaninov 
kunstnik Riina Degtjarenko (Eesti Draamateater)
valguskunstnik Margus Vaigur
valguskunstniku assistent Karmen Tellisaar
videokujundaja Argo Valdmaa
koreograaf Märt Agu
repetiitor Ingrid Jasmin
muusikajuht Feliks Kütt
lauluõpetaja Ester Murrand

osades Koit ToomeSten KarpovPriit LoogTambet SelingBert RaudsepIndrek TaalmaaIreen KennikAhti Puudersell, Kati Ong ja Grete Elviste

Muusikal „Boyband“ on lugu poistebänd Freedomi loomisest ning teekonnast edetabelite tippu. Algselt mänedžeri poolt kokku pandud viieliikmelisest bändist luuakse ideaalne popprodukt, millelt oodatakse miljonite kokkuajamist. Elu poistebändi liikmena on küll täis tüdrukute imetlust, kontserte hullunud fännidele, fotosessioone ja teleesinemisi, ent ühtlasi ka pikki kontserttuure, elu hotellides ning eraldatust perekonnast. Peagi tekivad poiste vahel vastuolud, mis seavad ansambli tulevikuperspektiivid kahtluse alla. Eesmärk on aga enam kui ambitsioonikas – anda kontsert Londoni Wembley staadionil!

Muusikali sündmustikku saadavad populaarsed hitid Backstreet Boysi, Take Thati, N'SYNCi jt poistebändide repertuaarist. 

Lae alla "Boybandi" reklaamfoto.

Lavastuse väljatulekut toetasid AS Savi, Trimetall, Mosaic, Moetänav, PVX AS, Overall, Pärnu Pilter, Solaariumikeskus Päikesekiir.

 

SÕIDAME KÜLLA KELGUKOERTELE 

 

11.detsember kell 10.30 sõidame Rannu rahvamaja eest välja, et sõita külla Karusaare Kenneli Kelgukoertele, Tartumaal, Võnnu vallas. Paaritunnise programmi jooksul saame teada: Kes on kelgukoer? Mis talle meeldib? Kuidas tema eest hoolitseda tuleb? Ja saame ka sõitu teha

Osalustasu 9€/inimene. Panna riidesse ilmastikule vastavalt ehk siis arvestusega et tuleb paar tundi õues olla. Söö hommikul kõht täis, programmi jooksul pakutakse ka suppi. Tagasi oleme orienteeruvalt kella 16.00ks. Vajalik lapsevanema luba ja eelregistreerimine. Info: Maret 56664398 või This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Korraldaja Rannu Pere- ja Noortekeskus

 

 Kennelkokandusring

REEDEL 4. November toimub Rannu Kodutütarde koondus rannu Pere- ja Noortekeskuses.

koondus nov

RANNU KODUTÜTARDE "TULESÄDE" MATK-FOTOSESSIOON

KT matk

 
8.oktoobri hommikul kell 10.00 alustasid "Tulesäde" rühma tüdrukud matka Rannu Noorsootöötaja Aire Tamme kodu tallu. Teed alustades tuli läbida paks mets, mis oli täis vaenlasi (Rannu park). Ülesande pidi sooritama täielikus vaikuses ja ükski oks ei tohtinud jalge all krõpsuda. Mõõduti Rannu lasteaiast, lasteaialaste moodi turvaliselt paarikaupa, Rannu paisjärve ääres tuletati meelde veeohutuse reeglid. Siin sai tüdrukud jagatud kolme rühma. Iga rühm sai ühe tähe. Tähed olid K, M ja A. Kogu matka jooksul pidi kirja panema asju, mis selle tähega algasid. Ja neid oli palju (asfalt, matkakott, kapsad, kasvuhoone, auto jne).
 
Vahepeal mainiks, et välisõhu temperatuur oli 5 kraadi ja vahel tibutas kerget vihma.
 
Aire tuli meile enne Põhjala tallu jõudmist vastu ja temaga oli kaasas kits Pilvi. Tallu kohale jõudes leidsime eest veel lamba nimega Lumi ja koera nimega Muki ning isegi minisiga jalutas õue peal. Tegime pilti  ja igaüks tahtis lammast ja kitse paitada ja rihmast hoida. Enne kui saime tuppa teed jooma minna tuli lahendada ülessanne. Rühmatööna pidid tüdrukud ette lugema Kodutütarde tõotuse ja vähemalt  6 Kodutütarde reeglit. Iga õige vastuse eest sai ühe tähe ja kõikidest tähtedest tuli kokku panna sõna. (NDAAEVR) (VERANDA) ja sellest kohast leiti korv, banaanide ja saiakestega. Kuuma piparmündi teega, mis Aire pakkus maitses kõik suurepäraselt. Pärast soojendus ja keha turgutus pausi tuli võtta jälle jalad selga ja teele asuda. 
 
Ja enne suurt, suurt sadu jõudsime alevisse tagasi. Aitäh kõigile kes matkast osa võtsid.
 
Maret Kallejärv
Rühmavanem
 

 

NÄDALA TEGEVUSED KESKUSES- KÕIGILE JA TASUTA!

Järgmine LOOMERING 11. oktoobril ja 25. oktoobril!

 

 

HELIX_NO_MODULE_OFFCANVAS